Ons team

Samen talenten ontdekken

Een team met ontzettend veel kwaliteiten, jong en iets meer ervaren, van binnen en buiten het onderwijs. Een mooie mix waardoor we samen een sterk en dynamisch team zijn.

Directie

Marga Duijn

Marga Duijn

Meerscholendirecteur

Renate van den Noort

Renate van den Noort

Locatiedirecteur

Intern Begeleiders / Remedial Teaching

Joke Otto-van der Lubbe

Joke Otto-van der Lubbe

Intern Begeleider 1 t/m 4

Monique Burgering

Monique Burgering

Intern Begeleider 5 t/m 8

Mieke de Waal

Mieke de Waal

Remedial Teaching

Leerkrachten

Karin Schaffels

Karin Schaffels

Leerkracht groep 1/2a

Edith van Schaik

Edith van Schaik

Leerkracht groep 1/2b

Ellen Dijkstra-Westendorp

Ellen Dijkstra-Westendorp

Leerkracht groep 1/2c

Janneke Kramer

Janneke Kramer

Leerkracht groep 1/2c

Monique Karsten

Monique Karsten

Leerkracht groep 1/2d

Hilde

Hilde

Leerkracht groep 1/2d

Madeleine Wolff

Madeleine Wolff

Leerkracht groep 3a en 4a

Kim Banis

Kim Banis

Leerkracht groep 3a en 3b

Katelijne Verweij

Katelijne Verweij

Leerkracht groep 3b

Stephanie Schlaman

Stephanie Schlaman

Leerkracht groep 4a Bouwcoördinator onderbouw

Aukje ter Horst

Aukje ter Horst

Leerkracht groep 4b

Door Nagtegaal-Tjepkema

Door Nagtegaal-Tjepkema

Leerkracht groep 4b

Bianca Simon - Berends

Bianca Simon - Berends

Leerkracht groep 5a

Margriet Serreli

Margriet Serreli

Leerkracht groep 5a

Kim van Beem

Kim van Beem

Leerkracht groep 5b

Coralie Gerstel

Coralie Gerstel

Leerkracht groep 5b

Lisa Veelo

Lisa Veelo

Leerkracht groep 6a

Judith Linke

Judith Linke

Leerkracht groep 6b

Grace Boumans

Grace Boumans

Leerkracht groep 6b

Anna Veenendaal

Anna Veenendaal

Leerkracht groep 7a

Margriet Korteweg

Margriet Korteweg

Leerkracht groep 7b en Bouwcoördinator Bovenbouw

Martine Veen

Martine Veen

Leerkracht groep 7b

Renske Pronk

Renske Pronk

Leerkracht groep 8a

Huub van den Doren

Huub van den Doren

Leerkracht groep 8b

Administratie / Conciërge / Onderwijsassistent

Hester Visser

Hester Visser

Administratie

Frenk Meijer

Frenk Meijer

Conciërge

Julie Stassar

Julie Stassar

Onderwijsassistent

Mabel Brandenburg

Mabel Brandenburg

Onderwijsassistent

Gymdocenten

Roderik Groot

Roderik Groot

Gymdocent

Guido Rietzschel

Guido Rietzschel

Gymdocent

TSO / BSO team SKBNM

Nicolette Boshuijsen

Nicolette Boshuijsen

Leidinggevende BSO

Teffy Riesthuis

Teffy Riesthuis

BSO Prins Heerlijk

Helene Minnee

Helene Minnee

BSO Vlag en Wimpel

Joeri Ebbelaar

Joeri Ebbelaar

BSO Vlag en Wimpel