Ons team

Samen talenten ontdekken

Een team met ontzettend veel kwaliteiten, jong en iets meer ervaren, van binnen en buiten het onderwijs. Een mooie mix waardoor we samen een sterk en dynamisch team zijn.

Directie

Marga Duijn

Marga Duijn

Meerscholendirecteur

Renate van den Noort

Renate van den Noort

Locatiedirecteur

Intern Begeleiders / Remedial Teaching

Joke Otto-van der Lubbe

Joke Otto-van der Lubbe

Intern Begeleider 1 t/m 4

Monique Burgering

Monique Burgering

Intern Begeleider 5 t/m 8

Mieke de Waal

Mieke de Waal

Remedial Teaching

Sylvia Zuidinga

Sylvia Zuidinga

Remedial Teaching

Leerkrachten

Bernadette Musters-Klaasen

Bernadette Musters-Klaasen

Leerkracht groep 1/2

Edith van Schaik

Edith van Schaik

Leerkracht groep 1/2

Ellen Dijkstra-Westendorp

Ellen Dijkstra-Westendorp

Leerkracht groep 1/2

Janneke Kramer

Janneke Kramer

Leerkracht groep 1/2

Karin Schaffels

Karin Schaffels

Leerkracht groep 1/2 Bouwcoördinator onderbouw

Monique Karsten

Monique Karsten

Leerkracht groep 1/2

Katelijne Verweij

Katelijne Verweij

Leerkracht groep 3

Kelly Bernard

Kelly Bernard

Leerkracht groep 3

Madeleine Wolff

Madeleine Wolff

Leerkracht groep 3

Kim van Beem

Kim van Beem

Leerkracht groep 4

Stephanie Schlaman

Stephanie Schlaman

Leerkracht groep 4

Kim Banis

Kim Banis

Leerkracht groep 4

Aukje ter Horst

Aukje ter Horst

Leerkracht groep 5

Bianca Simon - Berends

Bianca Simon - Berends

Leerkracht groep 5

Door Nagtegaal-Tjepkema

Door Nagtegaal-Tjepkema

Leerkracht groep 5

Elise van Weelden

Elise van Weelden

Leerkracht groep 5

Lisa Veelo

Lisa Veelo

Leerkracht groep 6

Renske Pronk

Renske Pronk

Leerkracht groep 6

Famke Kroes

Famke Kroes

Leerkracht groep 7

Grace Boumans

Grace Boumans

Leerkracht groep 7

Judith Linke

Judith Linke

Leerkracht groep 7

Margriet Korteweg

Margriet Korteweg

Leerkracht groep 7 en Bouwcoördinator Bovenbouw

Anna Veenendaal

Anna Veenendaal

Leerkracht groep 8

Huub van den Doren

Huub van den Doren

Leerkracht groep 8

Administratie / Conciërge / Onderwijsassistent

Marianne Linnenbank

Marianne Linnenbank

Administratie

Frenk Meijer

Frenk Meijer

Conciërge

Julie Stassar

Julie Stassar

Onderwijsassistent

Gymdocenten

Roderik Groot

Roderik Groot

Gymdocent

Guido Rietzschel

Guido Rietzschel

Gymdocent

TSO / BSO team SKBNM

Natascha Oversteegen

Natascha Oversteegen

Leidinggevende BSO

Teffy Riesthuis

Teffy Riesthuis

BSO Prins Heerlijk

Helene Minnee

Helene Minnee

BSO Vlag en Wimpel

Joeri Ebbelaar

Joeri Ebbelaar

BSO Vlag en Wimpel